Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archiv


Ve dnech 8. – 11. 9. 2009 se ve Sportovním centru Nymburk uskutečnil VI. ročník Mezinárodního volejbalového turnaje o „Pohár hejtmana Středočeského kraje“. V konkurenci 8 družstev vybojovalo družstvo chlapců z Příbrami po velmi vyrovnaném finálovém zápase stříbrné medaile. Družstvu dívek z Příbrami reprezentující Středočeský kraj (členky Volejbalového klubu pod Svatou Horou, hrající pod hlavičkou TJ Baník Příbram) unikl bronz až v rozhodujícím třetím setu.

Zahajovací ceremoniál byl zpestřen freestylovým vystoupením na BMX kolech, in-line bruslích a tanečním vystoupením skupiny Crew 911, vítězi Středočeského tanečního poháru.

Vyhlášení výsledků proběhlo za účasti zástupců Středočeského kraje PaedDr. Milana Němce, radního pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy, Mgr. Lucie Línkové, vedoucí oddělení zahraniční spolupráce a Mgr. Danuše Netolické, vedoucí oddělení sportu. Závěrečný večer rovněž zpestřila vystoupení a to v podání Základní umělecké školy Nymburk a skupina z Hořovic, která předvedla ukázku extrémního bojového umění.


Úspěch volejbalistek Úspěch volejbalistek

Turnaj se uskutečnil na vysoké herní úrovni a otevřel hranice mezi partnerskými regiony s možností navázání další spolupráce v oblasti sportovního vyžití mladých lidí, výměny zkušeností a hledání dalších forem vzájemné spolupráce.

Pořadí:

Chlapci Dívky
1. místo Mazowiecké vojvodství 1. místo Benátsko
2.místo Středočeský kraj 2. místo Opolské vojvodství
3. místo Jihočeský kraj 3. místo Mazowiecké vojvodství
4. místo Opolské vojvodství 4. místo Středočeský kraj
5. místo Porýní – Falc 5. místo Porýní – Falc
6. místo Západní Götaland 6. místo Západní Götaland
7. místo Benátsko 7. místo Jihočeský kraj
8. místo Burgundsko 8. místo Burgundsko
Nejlepší hráč: Konrad Nassalski – Opolské vojvodství
Nejlepší hráčka: Teresa Bernabe – Benátsko