Vítejte
Vážení návštěvníci, právě jste vstoupili na oficiální stránky Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Základní škola pod Svatou Horou, Příbram - do 31.08.2007 známá jako 1. ZŠ, Příbram - se nachází v blízkosti Svaté Hory, na okraji města. Předností této polohy je dobrá dopravní dostupnost pro žáky z Příbrami i z blízkých vesnic. Další výhodou je klidné a hezké prostředí plné zeleně.

Více informací o naší škole získáte zde.
Archiv
Interní pošta

foto

Ve dnech 15. – 18. prosince 2011 se zúčastnily mladé volejbalistky z oddílu TJ Baník Příbram – žákyně naší školy 22.kempu Volejbalové akademie. Základní témata volejbalového kempu byla nahrávka a základy útočného úderu, doplňková témata byla kondiční příprava, náprava a předcházení svalových disbalancí. Kemp byl určen pro útočníky a nahrávače, dívky i chlapce ve věkovém rozmezí 12-16 let. Konal se ve sportovním centru Radostová, Luhačovice. Hráči měli zajištěnou stravu, pitný režim i ubytování. Vše bylo super.

Lektoři:

Zdeněk Haník – trenér reprezentace ČR, předseda ČVS
Aleš Novák – trenér reprezentace ČR juniorek
Aleš Broulík – asistent reprezentačního trenéra juniorů
Radek Krpač – trenér extraligových juniorek
Miro Vavák – renomovaný kondiční trenér
Zdeněk Čech – lékař ženské a juniorské reprezentace ČR
a další…

napsala Nicol Vosátková, 8.B