Vítejte
Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.
Archivy

foto

Ve dnech 15. – 18. prosince 2011 se zúčastnily mladé volejbalistky z oddílu TJ Baník Příbram – žákyně naší školy 22.kempu Volejbalové akademie. Základní témata volejbalového kempu byla nahrávka a základy útočného úderu, doplňková témata byla kondiční příprava, náprava a předcházení svalových disbalancí. Kemp byl určen pro útočníky a nahrávače, dívky i chlapce ve věkovém rozmezí 12-16 let. Konal se ve sportovním centru Radostová, Luhačovice. Hráči měli zajištěnou stravu, pitný režim i ubytování. Vše bylo super.

Lektoři:

Zdeněk Haník – trenér reprezentace ČR, předseda ČVS
Aleš Novák – trenér reprezentace ČR juniorek
Aleš Broulík – asistent reprezentačního trenéra juniorů
Radek Krpač – trenér extraligových juniorek
Miro Vavák – renomovaný kondiční trenér
Zdeněk Čech – lékař ženské a juniorské reprezentace ČR
a další…

napsala Nicol Vosátková, 8.B