Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Více se o nás dozvíte zde.

foto

Město Příbram je úspěšným žadatelem projektu „Další vzdělávání pedagogických pracovníků základních a mateřských škol zřizovaných městem Příbram“ Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Tento projekt je spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR, což pro město Příbram znamená, že se na tomto projektu finančně nepodílí.

Uvedený projekt je součástí komplexního záměru města, který je zaměřen na zvýšení kvality vzdělávání. Město Příbram jako zřizovatel chce tímto projektem pomoci všem svým základním a mateřským školám při úspěšné realizaci modernizačních procesů ve vzdělávání a zároveň podpořit zlepšení odborné připravenosti pracovníků škol pro zavádění školních vzdělávacích programů.

Hlavními cílovými skupinami projektu jsou primárně pedagogičtí pracovníci a vedoucí pracovníci základních a mateřských škol zřizovaných městem Příbram, pro které byl sestaven plán vzdělávacích aktivit. Projekt byl zahájen 1.2.2010 a potrvá do 30.6.2012.