Vítejte
Vážení návštěvníci, právě jste vstoupili na oficiální stránky Základní školy pod Svatou Horou, Příbram.

Základní škola pod Svatou Horou, Příbram - do 31.08.2007 známá jako 1. ZŠ, Příbram - se nachází v blízkosti Svaté Hory, na okraji města. Předností této polohy je dobrá dopravní dostupnost pro žáky z Příbrami i z blízkých vesnic. Další výhodou je klidné a hezké prostředí plné zeleně.

Více informací o naší škole získáte zde.
Archiv
Interní pošta

Skvělého úspěchu dosáhla reprezentace ZŠ pod Svatou Horou a TJ Baník Příbram v květnu 2010 při Srovnávacím turnaji sportovních volejbalových tříd mladších žákyň v Třebíči, když získala 2. místo a tedy i stříbrnou medaili.

super úspěch

Reprezentace ZŠ pod Svatou Horou a TJ Baník Příbram:

Karolína Valtová (1997) – 7.E – vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje !!!

Daniela Urešová (1997) – 7.E

Kateřina Hipčová (1998) – 6.B

Petra Čebišová (1997) – 7.E

Nikoleta Vinohradská (1998) – 6.B

super úspěch