Šestnáctiletá Andrea Kossányiová z Příbrami, absolventka sportovních volejbalových tříd Základní školy pod Svatou Horou, Příbram, odchovankyně příbramského volejbalu, získala hattrick s volejbalovým oddílem PVK Olymp Praha.

Po skvělém výkonu v kadetkách, kde pomohla holkám až do finále a kde kadetky získaly stříbro, bojovala ve dvou dalších soutěžích, a to juniorek a žen.

S ženami, kam byla pozvána po skvělém výkonu na Mistrovství Evropy juniorek vybojovala bronz.
Po prvním prohraném zápase s Frýdkem-Místkem ženy bojovaly na domácí palubovce, kde už Andrea dostala šanci, svým výkonem nezklamala a ženy srovnaly skóre na 1 : 1.
V pátek se tak bojovalo ve Frýdku o poslední bod. Andrea nastoupila v základní sestavě a svým výkonem pomohla ženám získat bronz (0 : 3; -19, -25, -32).

A to ji ještě čekalo sobotní finále v Brně s juniorkami, kde po pětisetové velké bitvě juniorky získaly zlato.

Andrea Kossányiová

NEPŘEHLÉDNĚTE!

SPOLECNE.PRIBRAM.EU

ÚPRAVA PRŮCHODU Z ULICE HORNICKÁ K ZÁKLADNÍ ŠKOLE A GYMNÁZIU POD SVATOU HOROU